datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

Stolní tenis

Náš žák Daniel Hrbáč z 8.A se o víkendu zúčastnil okresního přeboru ve stolním tenise v Darkovicích, kde svoji kategorii hráčů U15 s přehledem vyhrál v konkurenci 22 chlapců.

Dařilo se mu i ve čtyřhře, kde se svým týmovým kamarádem Davidem Kaprálkem obsadili 1.místo. Díky těmto výhrám postupuje v obou kategoriích do krajského kola.

Dankovi gratulujeme  a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Krajské finále v gymnastice Frýdek Místek

Den po mikulášské nadílce jsme vyrazili soutěžit v gymnastických disciplínách do Frýdku Místku. Celkem pět soutěžních družstev se ze všech svých sil snažilo podat co nejlepší výkon a uspět v krajském finále. Ve velké konkurenci bylo cílem si zazávodit a dovést zpět domů alespoň úsměv a dobrý pocit. A jak to všechno dopadlo? Nikdo se bez medaile domů nevrátil. Všechny naše družstva získala stříbro a nejmenší gymnastky byly dokonce zlaté! Blahopřejeme … gratulujeme … a těšíme se s vámi….

Gymnastická soutěž škol okresu Opava

15 16 ss08 GymnastkaGymnastická soutěž škol okresu Opava konaná 22. a 23. 11. 2022 potvrdila, že se této sportovní disciplíně na naší škole daří. Všichni zúčastnění žáci naší školy, si odnesli medaile.

Chlapci byli ve všech čtyřech věkových kategoriích stříbrní, stejně jako žákyně 6. a 7. tříd. Dívky 4. a 5. tříd získaly medaile bronzové a největšího úspěchu dosáhly naše nejmladší a nejstarší děvčata. Ve svých kategoriích zvítězily a tím si zajistily postup do krajského finále ve Frýdku Místku. Foto zde.

Dětem se dařilo i v soutěži jednotlivců.

Všem blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchů na dalších soutěžích.