datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

Koloběžkové závody

Tak máme za sebou 1. soutěž v tomto školním roce - závody na koloběžkách. Prozatím se zúčastnili žáci 1. tříd, kde se na 1. místě umístil Dominik Machanec a Vanessa Richlá, na 2. místě Max Wehowsky a Ella Lintnerová a na 3. místě Jakub Gilík a Valérie Vargová.
Rovněž druháci mají soutěž za sebou. Tady zvítězili Tomáš Michalisko a Terezka Přibylová, na 2. místě skončili Domink Vícha a Amálka Bárky a na 3. místě Veronika Musálková, Jakub Škrášek a Ondřej Fládr
Pěvecká soutěž ŠD okresu Opava

I když v "družinovém" kole nezvítězily, okresního kola pěvecké soutěže se zúčastnila skupinka žáků 2. A, která měla připravené pásmo lidových písniček na téma BARVY a to Natálie Otýpková, Nela Matějková, Sofie Kučová, Amálka Černá, Elen Mertová a Tomáš Mališka a umístila se ve zlatém pásmu, stejně jako reprezentant větších dětí Kryštof Holaň.

Turnaj ŠD v basketu

Turnaje pro žáky ŠD 1. - 3. tříd se zúčastnilo i družstvo naší ŠD, které tvořili Tobiáš Jakub Vaněk, Dominik Kudela, Sofie Kučová,.....Děti obsadilo pěkné 4. místo,

Badmbinton ŠD okresu Opava

18. února se uskutečnil již 8. ročník soutěže v badmbintonu ŠD okresu Opava. Akce proběhla ve víceúčelové hale v Městských sadech. Naši ŠD reprezentovalo 7 dětí, z nichž 5 obsadilo medailovou pozici. Radka Tomanová a Ondřej Šumbera získali 1. místo, Štěpán Stoklasa a Nela Honková místo 2. a Daniel Czech místo 3.
Všem dětem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.
Vánoční aerobik školy

Poslední školní den r.2019 ožila naše tělocvična tancem. Stejně jako v předešlých letech proběhla soutěž nazvaná Vánoční aerobik. I když jsme ve všech kategoriích vyhlásili vítěze, bylo pro nás podstatné, že všichni soutěžící cvičili s chutí a elánem. Foto zde.

Soutěž ŠD okresu Opava v aerobiku

V pondělí 9. 12. 2019 se v naší malé tělocvičně sešlo zhruba 150 dětí, které soutěžily o medaile v aerobiku. Děti cvičily podle p. vych. Hřivnacké a porota složená z vychovatelek z zúčastněných ŠD vybírala ty nejlepší z nich. Naši ŠD nejúspěšněji reprezentovala prvňačka Viktorka Premusová /2. místo/ a žák 4. třídy Kamil Konopka, který porotu obzvlášť zaujal a získal 1. místo. Foto zde.
Malý teamgym

Malý teamgym je soutěž, kdy gymnastky předvádějí skoky na malé trampolíně a akrobatické řady na gymnastickém koberci. Naše nejmenší gymnastky se této soutěže zúčastnily v neděli 17. listopadu 2019. Z Olomouce, kde soutěž proběhla si děvčata dovezla krásné 4. místo. Foto zde. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Turnaj v pexesu

Do turnaje v pexesu se zapojili všichni žáci naší ŠD. Nejprve proběhla soutěž v jednotlivých odděleních, z nich vyšli účastníci finálového kola a ti bojovali o celkové vítězství. Nejúspěšnějším hráčem pexesa se stal, stejně jako loni, Ondřej Šumbera, 2. místo obsadil Kamil Konopka a třetí Zuzka Paličková. Foto zde. Blahopřejeme.

Liga ŠD okresu Opava v házené

I přes onemocnění p. vych. B. Vaňkové jsme se úspěšně zapojili do soutěže v házené. Obzvlášť dobře si vedlo družstvo starších chlapců, které vyhrálo všechny zápasy, ale i žáci 2. a 3. tříd si zaslouží velkou pochvalu.
Turnaj školních družin okresu Opava se za účasti osmi ŠD uskutečnil v tělocvičně ZŠ Šrámkova. Naše družstvo ve složení Sára Valíková, Kuba Kirschner, Kryštof Glogar, Sebastián Strnadel, Matias Sikora, Viktor Kuty, Šimon Tůma, Ondra Šumbera, Honza Pavlíček a Honza Steček obsadilo krásné 2. místo. Blahopřejeme!
Soutěž v jízdě na kolečkových bruslích

1. soutěž ŠD okresu Opava v tomto školním roce byla pro naši ŠD byla velmi úspěšná.
Odnesli jsme si celou řadu krásných umístění. Foto zde.

Házej jako Bára byl název akce, kterou pro žáky nar. v roce 2012 a 2013 připravil HIT Opava, oddíl zabývající se baseballem a softballem. Děti si vyzkoušely odpaly basebollovou pálkou, hod do dálky, seznámily se s jednodušenou hrou i s vybavením baseballového hráče. Všechny děti si odnesly odměnu. Naši reprezentanti se v soutěži škol v hodu do dálky umístili na krásném 2. místě. Blahopřejeme!

Krásné počasí, nadšení a snaha o nejrychlejší jízdu provázelo letošní ročník koloběžkových závodů. Medaile a diplom si sice odnesli v každé kategorii jenom soutěžící na 1., 2. a 3. místě, ale všechny děti získaly sladkou odměnu a taky pěkný zážitek. Foto zde.
Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava

Vyvrcholením práce dětí, které navštěvují dramatický kroužek je každoročně účast na Přehlídce dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava, která probíhá v Loutkovém divadle.     Letos se nám obzvlášť dařilo, protože kromě 2. místa za předvedení pohádky O líném Honzovi jsme získali i 2 ocenění za nejlepší herecký výkon. A to Kamil Konopka za roli líného Honzy a Nela Fládrová za roli tetky. Foto zde.
Všem hercům blahopřejeme a přejeme hodně sil do nácviku dalších vystoupení.