Koloběžkové závody

Tak máme za sebou 1. soutěž v tomto školním roce - závody na koloběžkách. Prozatím se zúčastnili žáci 1. tříd, kde se na 1. místě umístil Dominik Machanec a Vanessa Richlá, na 2. místě Max Wehowsky a Ella Lintnerová a na 3. místě Jakub Gilík a Valérie Vargová.
Rovněž druháci mají soutěž za sebou. Tady zvítězili Tomáš Michalisko a Terezka Přibylová, na 2. místě skončili Domink Vícha a Amálka Bárky a na 3. místě Veronika Musálková, Jakub Škrášek a Ondřej Fládr
Pěvecká soutěž ŠD okresu Opava

I když v "družinovém" kole nezvítězily, okresního kola pěvecké soutěže se zúčastnila skupinka žáků 2. A, která měla připravené pásmo lidových písniček na téma BARVY a to Natálie Otýpková, Nela Matějková, Sofie Kučová, Amálka Černá, Elen Mertová a Tomáš Mališka a umístila se ve zlatém pásmu, stejně jako reprezentant větších dětí Kryštof Holaň.

Turnaj ŠD v basketu

Turnaje pro žáky ŠD 1. - 3. tříd se zúčastnilo i družstvo naší ŠD, které tvořili Tobiáš Jakub Vaněk, Dominik Kudela, Sofie Kučová,.....Děti obsadilo pěkné 4. místo,
Výsledky pěvecké soutěže

1. třídy

1. Anička Onderková
    Vanessa Kadeřábková

2. Vanessa Klepková

3. Karolína Hanková a Veronika Noháčková

2. třídy

1. Dominik Godovský a Adam Buchta

2. Diana Filipová, Kristýna Žužálková a Kateřina Běláková

3. Natálie Broklová a Adam Slaný
   Sofie Kučová

3. třídy

1. Nela Olšanská a Nela Kupková
   Jakub Manderla
   Kryštof Holáň

2. David Heider a Nela Fládrová
   Kelly Tran a Kateřina Knoppová

3. Ondřej Šumbera a Radka Tomanová
Badmbinton ŠD okresu Opava

18. února se uskutečnil již 8. ročník soutěže v badmbintonu ŠD okresu Opava. Akce proběhla ve víceúčelové hale v Městských sadech. Naši ŠD reprezentovalo 7 dětí, z nichž 5 obsadilo medailovou pozici. Radka Tomanová a Ondřej Šumbera získali 1. místo, Štěpán Stoklasa a Nela Honková místo 2. a Daniel Czech místo 3.
Všem dětem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.
Vánoční aerobik školy

Poslední školní den r.2019 ožila naše tělocvična tancem. Stejně jako v předešlých letech proběhla soutěž nazvaná Vánoční aerobik. I když jsme ve všech kategoriích vyhlásili vítěze, bylo pro nás podstatné, že všichni soutěžící cvičili s chutí a elánem. Foto zde.

Výsledky vánoční laťky 2019

2. Radka Tomanová

3. Kristýna Rádková

Soutěž ŠD okresu Opava v aerobiku

V pondělí 9. 12. 2019 se v naší malé tělocvičně sešlo zhruba 150 dětí, které soutěžily o medaile v aerobiku. Děti cvičily podle p. vych. Hřivnacké a porota složená z vychovatelek z zúčastněných ŠD vybírala ty nejlepší z nich. Naši ŠD nejúspěšněji reprezentovala prvňačka Viktorka Premusová /2. místo/ a žák 4. třídy Kamil Konopka, který porotu obzvlášť zaujal a získal 1. místo. Foto zde.
Malý teamgym

Malý teamgym je soutěž, kdy gymnastky předvádějí skoky na malé trampolíně a akrobatické řady na gymnastickém koberci. Naše nejmenší gymnastky se této soutěže zúčastnily v neděli 17. listopadu 2019. Z Olomouce, kde soutěž proběhla si děvčata dovezla krásné 4. místo. Foto zde. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Turnaj v pexesu

Do turnaje v pexesu se zapojili všichni žáci naší ŠD. Nejprve proběhla soutěž v jednotlivých odděleních, z nich vyšli účastníci finálového kola a ti bojovali o celkové vítězství. Nejúspěšnějším hráčem pexesa se stal, stejně jako loni, Ondřej Šumbera, 2. místo obsadil Kamil Konopka a třetí Zuzka Paličková. Foto zde. Blahopřejeme.

Liga ŠD okresu Opava v házené

I přes onemocnění p. vych. B. Vaňkové jsme se úspěšně zapojili do soutěže v házené. Obzvlášť dobře si vedlo družstvo starších chlapců, které vyhrálo všechny zápasy, ale i žáci 2. a 3. tříd si zaslouží velkou pochvalu.
Turnaj školních družin okresu Opava se za účasti osmi ŠD uskutečnil v tělocvičně ZŠ Šrámkova. Naše družstvo ve složení Sára Valíková, Kuba Kirschner, Kryštof Glogar, Sebastián Strnadel, Matias Sikora, Viktor Kuty, Šimon Tůma, Ondra Šumbera, Honza Pavlíček a Honza Steček obsadilo krásné 2. místo. Blahopřejeme!
Soutěž v jízdě na kolečkových bruslích

1. soutěž ŠD okresu Opava v tomto školním roce byla pro naši ŠD byla velmi úspěšná.
Odnesli jsme si celou řadu krásných umístění. Foto zde.

Házej jako Bára byl název akce, kterou pro žáky nar. v roce 2012 a 2013 připravil HIT Opava, oddíl zabývající se baseballem a softballem. Děti si vyzkoušely odpaly basebollovou pálkou, hod do dálky, seznámily se s jednodušenou hrou i s vybavením baseballového hráče. Všechny děti si odnesly odměnu. Naši reprezentanti se v soutěži škol v hodu do dálky umístili na krásném 2. místě. Blahopřejeme!
 Koloběžkové závody

Krásné počasí, nadšení a snaha o nejrychlejší jízdu provázelo letošní ročník koloběžkových závodů. Medaile a diplom si sice odnesli v každé kategorii jenom soutěžící na 1., 2. a 3. místě, ale všechny děti získaly sladkou odměnu a taky pěkný zážitek. Foto zde.
Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava

Vyvrcholením práce dětí, které navštěvují dramatický kroužek je každoročně účast na Přehlídce dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava, která probíhá v Loutkovém divadle.     Letos se nám obzvlášť dařilo, protože kromě 2. místa za předvedení pohádky O líném Honzovi jsme získali i 2 ocenění za nejlepší herecký výkon. A to Kamil Konopka za roli líného Honzy a Nela Fládrová za roli tetky. Foto zde.
Všem hercům blahopřejeme a přejeme hodně sil do nácviku dalších vystoupení.

Číst dál...

Ochrana osobních údajů