1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde
 
hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Projekt E.C.H.R.E. European Cultural Heritage: Resource for Education
 
Projekt ECHRE se zabývá Evropským kulturním dědictvím. Jeho cílem je využít potenciálu kulturního dědictví a najít způsob, jak tato oblast může obohatit výuku a rozšířit povědomí učitelů i žáků. Získané informace a různé pohledy na historické události a historický vývoj by měly vést k porozumění historickým dějům a podpoře vlastní evropské identity. 
Více k projektu na nově vytvořených webových stránkách: http://echreproject.com/cs/echre-2/
 
 
Projekt E.C.H.R.E. pokračuje po Covidu
 
Po vynucené pauze způsobené pandemií covid 19 se na ZŠ Vrchní opět rozběhly mezinárodní projekty v rámci programu evropské spolupráce škol – Erasmus+.
Projekt E.C.H.R.E. European Cultural Heritage: Resource for Education je mezinárodní spoluprací škol a kulturních institucí čtař evropských zemí, ve které partneři z Itálie, Rumunska, Turecka a České republiky tvoří metodické pracovní listy zaměřené na výuku různých témat o historickém a kulturním  dědictví spolupracujících zemí. 
První mezinárodní mobilitu hostila v únoru ZŠ Vrchní společně se svými partnery z OKO Opava .  V  dubnu vyjeli  žáci a učitelé  ZŠ Vrchní  na Sicílii do Catánie,  kde  kromě práce na projektových aktivitách navštívili místní pamětihodností a vystopili na nejvyšší evropskou sopku Etnu. Následovat bude cesta do tureckého Kayseri a rumuského Botosani. 
 
Zároveň s projektem E.CH.R.E byl v dubnu zahájen projekt  Team spirit  se sportovní tematikou a partnery z Polska, Řecka a Turecka.
 
Vývoj projektu i jeho výsledky můžete sledovat na webové stránce projektu: http://echreproject.com/
 
 
Foto z Turecka zde a tady, video a fotky z Rumunska zde tady a foto z Itálie zde.
 

GDPR

Ochrana osobních údajů