1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde
 
hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Cyklokurz - Karlov pod Pradědem
 
20 21 as01Po říjnovém zklamání ze zrušení kurzu se nám podařilo skutečně na poslední chvíli uspořádat oblíbený „cyklák“. Padesát spolužáků naší školy statečně projíždělo terénem v samotném srdci Jeseníků. Při jízdě i chůzi jsme se díky opravdu krásnému počasí pořádně zapotili a celkem jsme zdolali za týden 150 – 180 km. Někteří podali skutečně neuvěřitelné výkony jak na kole, při chůzi, jízdě zručnosti, výšlapu, sportovních hrách či závěrečné diskotéce.
 
Že to byl bezva týden se můžete přesvědčit zde na fotografiích zde.
 
PEVNOST BOYARD aneb třetí ročník letního stanového tábora
 
V době plné omezení a nejistot nebylo do poslední chvíle jasné, zda budou naše letní dobrodružství pokračovat. My jsme proto nesmírně rádi, že se v neděli 9. srpna přes všechna úskalí 45 statečných bojovníků spolu se svými vedoucími vydalo dobývat jednu z nejznámějších pevností světa, místo, které sloužilo jako ochrana pobřeží, ale i obávané vězení – BOYARD. Foto zde a tady.
 
O poklad, který na pevnosti dlouhá staletí střeží otec Fura, se utkaly čtyři týmy – Heroes, Reds, Klikaři, Siláci. Každý tým získal svého paklíče (Boris Halfar, Terezka Gebauerová, Lukáš Klapuch, Terezka Wittassková), který byl důležitým pomocníkem při plnění úkolů.
 
Cíl zněl od začátku jasně – nasbírat klíče, které pak tým vymění za indicie a ty jej přivedou k vytouženému pokladu. Otec Fura měl ovšem jiný plán, svou pevnost i s pokladem chtěl uchránit za každou cenu, a tak na všechny čekal týden plný těžkých zkoušek. O tom, že je voda obávaným živlem, se všichni přesvědčili během vodních soutěží a obzvlášť boje na klouzací plachtě nebyly jednoduché. Nedílnou součástí disciplín na pevnosti jsou také nechutné zkoušky – nádoby s tajným obsahem, vypití neznámé tekutiny apod. V těchto momentech bylo důležité prokázat především odvahu a pevnou vůli. Ani střelecké hry se našim statečným soutěžícím nevyhnuly, a tak si například sestrojovali vlastní prak a učili se z něj střílet.
 
Že se setměním zkoušky a nebezpečí na pevnosti usínají? Nenechte se mýlit, v rámci noční hry se všichni přesvědčili o tom, že ve střehu je nutné být neustále.
 
Program byl opravdu pestrý od ranního koupání, rozcviček a Zumby po večerní diskotéky, táborák, duely s otcem Furou nebo hru „Máme rádi tábor“. Navíc se všichni zapojili do již tradiční kreativní táborové disciplíny – stavby pevnosti.
 
Nad vodou nás celý týden drželo hlavně výborné jídlo, které se naštěstí od dob vězeňských na pevnosti podstatně zlepšilo. Nepřipravoval ho nikdo jiný než naše odvážné kuchařinky Marci s Evičkou. O zdraví všech se dnem i nocí starala neúnavná zdravotnice Andy, bez které bychom se o své životy opravdu báli. Děkujeme také pevnosti Boyard aneb RS U Brodu za drsné, ale jedinečné prostředí.
 
Pevnost jsme dobyli, ale nebojte se, otec Fura alias Vladan, Evička, Gabka, Karin a Mary už spřádají plány pro další letní dobrodružství!
 
Přidáte se???

GDPR

Ochrana osobních údajů